محل تبلیغات شما

امروزه کولر گازی به یکی از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بسیار محبوب تبدیل شده است و در بسیاری از مکان ها کم کم جای کولر آبی را گرفته است. از آنجا که کولرهای گازی امروزی کاربرد دوگانه دارند و به نوعی هم کار یک کولر و هم کار هیتر را انجام می دهند، برای بسیاری از خانواده‌ها به صرفه‌تر و مهم است تا از این وسیله برای تأمین گرمایش و سرمایش منزل یا بخشی از آن استفاده کنند. اهمیت این مطلب تا آنجاست که در برخی از شهرهای ایران، زندگی کردن بدون کولر گازی سخت و گاهی غیرممکن است.

واضح است که این دستگاه سرمایشی پرطرفدار هم مانند تمامی لوازم خانگی دیگر دارای اجزایی با طول عمر معین است و نیاز به سرویس دوره ای، تعمیر و یا تعویض دارد. حتماً برای شما هم خیلی مهم است که بعد از خرید کولر گازی ، با اطمینان خاطر از کیفیت و خدمات ارائه شده توسط واحدهای مختلف فروش، برای مدتی طولانی و بدون هیچ مشکل و هزینه ای از این وسیله سرمایشی نهایت استفاده را ببرید. بنابراین خرید کولر گازی مناسب از دغدغه هایی است که ممکن است ذهن خریداران این دستگاه را مشغول کند. در نتیجه در زمان انتخاب و خرید کولر گازی باید موارد مختلفی مانند شرایط اقلیمی و محیطی بررسی و به نکاتی توجه شود. اهمیت این موضوع به این علت است که اگر افراد در هنگام خرید کولر گازی به مشخصات آن توجه کنند و کولرهایی متناسب با شرایط  منزل و اقلیم آب و هوایی خود انتخاب نکنند، هم هزینه ها ی مربوط به مصرف برق افزایش می یابد و همچنین از آنجا که طول عمر کولر نیز کمتر می شود، هزینه های مربوط به تعمیرات کولر و یا خرید کولر گازی جدید نیز به هزینه های معمول دیگر افزوده می شود.

خرید کولر گازی - ونداد تجهیز

اما شرایط آب و هوایی و مشخصات یک کولر گازی چه ارتباطی به هم دارند؟ در پاسخ به این سؤال، لازم است اجزای این وسایل را تا حدودی بشناسیم تا بتوانیم ضمن نگهداری بیشتر و رعایت نکات مصرف و متناسب با شرایط اقلیمی، نهایت استفاده را ببریم و متحمل هزینه کمتری بشویم. یکی از اجزای مهم کولر گازی، کمپرسور است که موضوع بحث ما در ادامه این مقاله است. این نکات کمک بیشتری به ما در انتخاب و خرید کولر گازی مناسب می کند.

کمپرسور و انواع آن

کمپرسور را می توان اصلی ترین قسمت کولر گازی دانست. این قطعه که با فشردن گاز باعث افزایش فشار گاز می شود، عمدتاً در سه نوع پیستونی، روتاری و اسکرول ارائه و کاربرد بیشتری دارند.

برای مطالعه مقاله کامل به مجله ونداد تجهیز مراجعه کنید.


تهویه مطبوع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
انواع آیفون تصویری اشپزی وبلاگ شرکت پارس سازه انرژی البرز ویناز چت | سون چت | چت روم سون | سون چت اصلی گرافیک مجله خبری تخصصی فیلم و سریال زمان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. معرفی کالا فروشگاهی مسابقات پیامکی و اینترنتی